با ما همراه باشید

محصولات فروشگاه

جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ سوئیشرت زمستانی
با طرح و رنگ دلخواه شما
L - XL
100,000
Hoodie - Shirt/
جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ تیشرت
با طرح و رنگ دلخواه شما
L - XL
70,000
T - Shirt/
جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ سوئیشرت زمستانی
با طرح و رنگ دلخواه شما
L - XL
100,000
Hoodie - Shirt/
جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ کلاه گپ
با طرح و رنگ دلخواه شما
60,000

P-6 LoPro Hat/

Warface هم اکنون به صورت رایگان بر روی PS4 در دسترس است

http://star-team.ir/wp-content/uploads/2018/09/i5q_warface-21164-1.jpg

4 ماه پیش بود که مشخص شد عنوان Warface، ساخته دست استودیوی Crytek و منتشر شده توسط My.com، قرار است برای کنسول‌ها منتشر شود. همانطور که از یک عنوان F2P انتظار می‌رود، دانلود این بازی کاملا رایگان است و به شما اجازه می‌دهد به همراه دوستانتان بر روی کنسول در گروهی از Raid‌های co-op قرار گرفته و به مبارزه با هیولا‌های بد قواره، Undead‌ها و دیگر موجودات، در حالی که به دنبال نابود کردن فرقه Blackwood هستید، بپردازید.

به نقل از Wccftech، طبیعتا به عنوان یک بازی FPS، یک حالت PVP در بازی برای شما به منظور آزمودن مهارات‌هایتان در مقابل دیگر بازیکنان وجود دارد که دارای 6 حالت در بین 19 نقشه خواهد بود. این عنوان به سرعت این موضوع را برجسته می‌کند که  موفقیت در هر دو حالت PVP و  PVE نیازمند همکاری تیمی و تعادلی از کلاس‌های سربازان موجود در تیمتان است.

در هنگام تجربه Warface، شما یکی از 4 کلاس موجود در بازی را انتخاب خواهید کرد که هر کدام دارای تجهیزات،‌مهارت‌ها و توانایی‌های مخصوص به خود هستند. این کلاس‌ها تنفگدار (Rifleman)، تک تیرانداز (Sniper)، پزشک (Medic)، مکانیک (Engineer) نام دارند. طبیعتا، شما می‌توانید یکی از این کلاس‌ها را انتخاب کرده و تجهیزات آن‌ را تغییر دهید. همچنین این عنوان تعدادی محتوای پس از عرضه را طبق برنامه‌هایی در سال 2019، دریافت خواهد کرد. هم اکنون 4 بسته الحاقی برای بازی در دست ساخت قرار دارد، این بسته‌ها Raid‌ها و حالت‌هایی کاملا جدید که شامل یک حالت بتل رویل نیز می‌شود را به همراه 40 نقشه جدید به بازی اضافه می‌کنند.

همچنین Warface در هنگام عرضه دارای 4 بسته اغازگر خواهد بود که  در تمام تقابل‌ها به شما کمک خواهند کرد. هر کدام ار این بسته‌ها نماینده یکی از 4 کلاس موجود در بازی هستند. یک بسته دیگر نیز وجود دارد که ترکیبی از این 4 بسته می‌باشد و می‌توانید آن را به به قیمتی واحد خریداری کنید.

نسخه Xbob One این عنوان نیز برای عرضه برنامه ریزی شده و هم اکنون در حالت بتای ازاد قرار دارد. به احتمال زیاد نسخه کامل ماه بعد عرضه می‌شود، البته اگر این عنوان با برنامه کنسول PlayStaion4 وقف پیدا کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

۰ دیدگاه در “Warface هم اکنون به صورت رایگان بر روی PS4 در دسترس است”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *