با ما همراه باشید

محصولات فروشگاه

جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ سوئیشرت زمستانی
با طرح و رنگ دلخواه شما
L - XL
100,000
Hoodie - Shirt/
جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ تیشرت
با طرح و رنگ دلخواه شما
L - XL
70,000
T - Shirt/
جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ سوئیشرت زمستانی
با طرح و رنگ دلخواه شما
L - XL
100,000
Hoodie - Shirt/
جنس مقاوم
چاپ با کیفیت و حرفه ای
طرح و رنگ دلخواه
چاپ کلاه گپ
با طرح و رنگ دلخواه شما
60,000

P-6 LoPro Hat/

سازندگان بازی God of War: در بازی رازی وجود دارد که بازیکنان هنوز آن را پیدا نکرده‌اند

5c882600-55d8-49e1-ac24-091f8b75d8f5
گاد آف وار

با توجه به صحبت‌های سازندگان بازی God of War، بازیکنان هنوز نتوانسته‌اند تمامی اسرار موجود در بازی را کشف کنند.

در ابتدای این کمیک-استریپ، کریتوس و پسرش آترئوس را در حال شکار یک گوزن می‌بینیم. در ادامه شاهد حمله‌ی یک خرس بزرگ به این پدر و پسر هستیم. این دو به راحتی خرس را شکست می‌دهند و کریتوس به پسرش می‌گوید که کار حیوان را تمام کند.

God of War Comic

سپس یک ترول بزرگ به این دو ابرانسان حمله‌ور و نبرد دوم آغاز می‌شود. هیولای بزرگ درخت‌ها را از جا می‌کند و کریتوس به پسرش فرمان تیراندازی می‌دهد. تیرهایی که اترئوس به ترول شلیک می‌کند، این هیولا را به زیر یک درخت بلند می‌کشاند و کریتوس با نصف کردن درخت و انداختنش روی سر ترول، هیولای زشت را در دام می‌اندازد.

پس از این پنل، طراح کانسپت‌های بازی یک توییت منتشر کرد و در آن نوشت که یکی از بزرگ‌ترین سرنخ‌ها برای پیدا کردن آخرین راز مخفی بازی God of War، در این کمیک نهفته است؛ متنی که توسط کوری بارلوگ، کارگردان بازی، تایید شد!

با توجه به این موارد، بازیکنان باید نزدیک خانه‌ی کریتوس، جایی که داستان بازی شروع شد، به دنبال این راز مخفی و مهم بازی بگردند. هواداران بازی God of War همه برای پیدا کردن آخرین نکته و راز مخفی بازی، در انجمن Reddit دور هم جمع شده‌اند و در این باره به تبادل نظر می‌پردازند، ولی هنوز به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

بازی God of War را می‌توانید هم‌اکنون روی PS4 تجربه کنید. این بازی از سایت زومجی نمره‌ی عالی ۹.۵ را کسب کرد. خواندن خلاصه‌ی بررسی انجام شده در زومجی اصلا خالی از لطف نخواهد بود:

بازی God of War پکیجی کامل از بهترین عناصر دنیای بازی‌ها است. این بازی در تمامی زمینه‌ها فوق‌العاده عمل کرده است و یک کلاس درس واقعی برای سازندگان است. از اکشن بی‌نظیر بازی و صحنه‌های باشکوه بگیرید تا المان‌های نقش‌آفرینی و داستان‌سرایی جذاب. قبل از انتشار بازی، خیلی‌ها اعتقاد داشتند که این بازی دیگر همانند نسخه‌های گذشته نیست؛ بله، کاملا درست می‌گفتید، این بازی دیگر مثل گذشته نیست، بلکه شما با یک God of War بسیار بسیار بهتر، جذاب‌‌تر و عمیق‌تر طرف هستید که لحظه به لحظه آن شما را شگفت‌زده می‌کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

۰ دیدگاه در “سازندگان بازی God of War: در بازی رازی وجود دارد که بازیکنان هنوز آن را پیدا نکرده‌اند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *