14
آوریل

بازگشت Crysis در نسل نهم؟!

درحال دریافت اطلاعات؛ بازگشت Crysis؟

مطمئنا یکی از بزرگترین و زیباترین عناوین شوتر اول شخص در نسل هفت، سری بازی Crysis بود، این محصول با ارائه‌ی گیمپلی‌ای هیجان‌انگیز و داستانی جذاب، توانست خیلی زود درمیان گیمرها به شهرتی زیاد دست یابد، اما مطمئنا بزرگ‌ترین امتیاز Crysis گرافیک خیره‌ کننده‌ای بود که به لطف Crytek به یکی از انقلابی‌ترین گرافیک‌های تمام دوران تبدیل شود.

از آخرین باری که Crysis منتشر شد 7 سال می‌گذرد و 7 سال است که هواداران درانتظار خبری از این بازی بودند اما هیچ‌گونه بارقه‌ی امیدی برای آنان وجود نداشت تا این‌که اخیرا شایعات ریمستر بازی به گوش رسید. البته این شایعات چندان صحت نداشتند و استدیوی سازنده نیز هیچ‌وقت مهر تایید بر این شایعه نزد.

اما حال پس از گذشت حدود یک دهه، حساب رسمی Crysis در توییتر، با انتشار پیامی به همه‌ی شایعات و اخبار و حدس و گمان‌ها جانی دوباره بخشید! اکانت توییتری Crysis پس از گذشت مدت‌ها دوباره فعال شد و با این پیغام، وعده‌ی خبرهای بزرگ بسیاری را داد:“در حال دریافت اطلاعات.”

Reciving Data.

حال مشخص نیست که این پیام به چه معنی است، آیا ریمتسر این شاهکار گرافیکی را بر روی کنسول‌های نسل نهم شاهد خواهیم بود؟ یا بازی جدیدی از سری Crysis در دست ساخت است؟! بدون شک دیدن کرایسیس در نسل نهم، لذت گرافیکی وحشتناکی برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد و آنان را به آرزوی چند ساله‌شان خواهد رساند. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید نسخه‌ی جدید بازی درحال توسعه باشد یا ریمستر بازی؟ شاید هم هیچ‌یک از این موارد؟! نظر خود را با ما در اشتراک بگذارید.